Odczytywanie kart w sposób intencyjny – nowa technika pracy z tarotem

Książka “Tarot intencyjny. Jak świadomie używać kart tarota?” (https://www.taniaksiazka.pl/tarot-intencyjny-jak-swiadomie-uzywac-kart-tarota-denise-hesselroth-p-1377367.html) pozwala czytelnikowi zapoznać się z technikami tarota w ich ujęciu tradycyjnym i, opracowanym przez autorkę, intencyjnym. Publikacja stanowi więc niezastąpiony poradnik dla osób, którym zależy na pogłębieniu swoich zainteresowań w dziedzinie wróżenia i przepowiadania przyszłości.

Tarot intencyjny – nowa technika odczytu kart

Innowacyjna technika tarota intuicyjnego stanowi odwrócenie technik już utrwalonych w świadomości, dzięki czemu zarówno doświadczony użytkownik kart tarota, jak i początkujący czytelnik, znajdą w książce cenne wskazówki i porady. Na kartach “Tarota intencyjnego” znaleźć można sugestie dotyczące tego, w jaki sposób stać się aktywnym i świadomym uczestnikiem odczytów, jak dobierać karty, w jaki sposób wypracować swój własny styl i metodę oraz jak pomóc swojej przyszłości. Doświadczony użytkownik tarota jest świadomy, że system wróżenia z kart tarota nie rozwija się w swojej formie, a przede wszystkim w jego funkcjach i zastosowaniu. Zapoznanie się z nową metodą może więc stanowić pogłębienie jego dotychczasowego doświadczenia i ponownie zainteresować procesem odczytywania kart. Wszystkie opisane w książce techniki mają na celu przede wszystkim pomoc w rozwijaniu zainteresowań dotyczących tarota oraz pozwalają na pogłębienie podstawowych informacji z zakresu posługiwania się kartami. Autorka książki, Dennise Hesselroth,  opracowała metodę, w której punktem wyjścia odczytu  jest próba odnalezienia odpowiedzi na postawione pytanie – dzięki temu odczytujący może intuicyjnie kierować kartami już na samym początku pracy z nimi.

Poradnik dla początkujących i zaawansowanych

Autorka przekonuje, że wróżenie jest dopiero pierwszym krokiem – opanowanie technik tarota nie oznacza wcale, że zakończona została nasza inicjacja. Dzięki wykorzystaniu intencji możliwe jest rozwinięcie umiejętności. Intencja staje się więc głównym tematem książki i pozwala na pełniejsze zapoznanie się z technikami odczytu. Dzięki lekturze “Tarota intencyjnego” możliwe staje się dostosowanie pracy do swoich własnych potrzeb. Publikacja jest zachętą do tego, by wyjść poza wróżenie i wziąć udział w o wiele bardziej świadomej i dostosowanej do odczytującego pracy z kartami. Dzięki poradom autorki możliwe jest również zapoznanie się z pozostałymi technikami i na tej podstawie dokonanie wyboru. Formuła książki nie ma na celu zachęcenia do jednej metody, przeznaczona jest przede wszystkim dla tych osób, które starają się szukać odpowiedzi na wielu różnych poziomach. Poradnik został zaprojektowany z uwzględnieniem różnych stylów uczenia się, dzięki czemu zapewnia wszystkie narzędzia ku temu, by jeszcze lepiej zrozumieć karty.

Książka zdjęcie utworzone przez freepik - pl.freepik.com